Hotel Zlatá Podkova Praha

Hotelu Zlatá Podkova Praha 11 Hotelu Zlatá Podkova Praha 12 Hotelu Zlatá Podkova Praha 13 Hotelu Zlatá Podkova Praha 14 Hotelu Zlatá Podkova Praha 15 Hotelu Zlatá Podkova Praha 16 Hotelu Zlatá Podkova Praha 17 Hotelu Zlatá Podkova Praha 18 Hotelu Zlatá Podkova Praha 19 Hotelu Zlatá Podkova Praha 20 Hotelu Zlatá Podkova Praha 21 Hotelu Zlatá Podkova Praha 22

.Apartmány U Zlaté Podkovy se nacházejí v samotném centru Prahy, v historické Nerudově ulici, jen pár kroků od nejvýznamnějších pražských památek, jako je např. Loreta, Pražský Hrad nebo třeba kostel Sv. Mikuláše. Na dřívější Královské cestě, která prochází Nerudovou ulicí k Pražskému Hradu, můžete obdivovat renesanční a barokní měšťanské domy s výraznými domovními znaky.


Měšťanský dům U Zlaté Podkovy - původně gotický – připomínaný již od počátku 15. století, s významnou renesanční přestavbou v 16. století, měl již tenkrát podkovu ve znamení a od roku 1723 stál takřka v celém dnešním rozsahu.


Pronájmem apartmánů v hotelu U Zlaté Podkovy v Praze získáte špičkové ubytování v rodinné atmosféře, v klidné Nerudově ulici. Prostorné apartmány prošly komplexní rekonstrukcí a jsou velmi vkusně a účelně zařízeny. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení WC a sprchu, sat TV včetně ruských programů, zařízenou kuchyňku nádobím včetně mikrovlnné trouby, varné konvice, sporák nebo dvouvařič, na apartmánech C1 + C2 je i myčka na nádobí. Samozřejmostí je každodenní úklid.


Naše restaurace U Zlaté Podkovy nabízí 35 míst, k tomu 12 míst v salónku, 35 míst v atriové zahrádce a 12 míst v průchodu. Na setkání s Vámi se těší vždy vstřícný a usměvavý, německy, anglicky a rusky hovořící personál. V případě zájmu zajistíme hudební či jiný zábavný program dle Vašeho přání.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-golden-horse-shoe@toprague.cz
Adresa: Nerudova 34 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Zlatá Podkova Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Zlatá Podkova Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu

+ Přidat další typ pokoje ...
1 x Dvoulůžkový pokoj60 EUR

Celkem za pobyt:

60 EUR
cca. 1500 Kč *

Ceny jsou uvedeny bez snídaně včetně DPH. Snídani je možné dokoupit za 6 EUR osoba/den.
* Základní měnou hotelu je euro (EUR), platba je možná i v Kč kurzem platným v den platby.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist